Přehled
Specifikace
LTD111EWAX

LTD111EWAX Základní informace
| panel Model | LTD111EWAX |
|---|---|
| panel Brand | Toshiba Matsushita |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,11.1 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| LTD111EWAX Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
LTD111EWAX Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 141 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| aktivní plocha | 245.88×138.24 mm (H×V) |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
LTD111EWAX optické vlastnosti
| Barevný displej | 262K (6-bit) |
|---|---|
| čitelný na slunci | N |
LTD111EWAX elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|
LTD111EWAX podsvícení System
| lampa Position | Edge light type |
|---|---|
| Typ Lamp | WLED |
LTD111EWAX rozhraní signál
| signál Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Třída signál | LVDS (1 ch, 6-bit) |
