Genel bakış
Şartname
LTD111EWAX

LTD111EWAX Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LTD111EWAX |
|---|---|
| Panel Markası | Toshiba Matsushita |
| Açıklama | LTPS TFT-LCD ,11.1 inch, 1366×768 |
| Panel Tipi | LTPS TFT-LCD |
| LTD111EWAX Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LTD111EWAX Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 141 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 245.88×138.24 mm (H×V) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
LTD111EWAX Optik Özellikler
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
|---|---|
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LTD111EWAX Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|
LTD111EWAX Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
LTD111EWAX Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 6-bit) |
