Přehled
Specifikace
LTD121EXED

LTD121EXED Základní informace
| panel Model | LTD121EXED |
|---|---|
| panel Brand | Toshiba Matsushita |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| LTD121EXED Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
LTD121EXED Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 124 PPI |
| Poměr stran | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| aktivní plocha | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LTD121EXED optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Barevný displej | 262K (6-bit) |
| čitelný na slunci | N |
LTD121EXED elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | No |
LTD121EXED podsvícení System
| lampa Position | Edge light type |
|---|---|
| Typ Lamp | CCFL |
| Částka lampa | 1 pcs |
| Tvar lampa | Straight |
LTD121EXED rozhraní signál
| signál Kategorie | LVDS |
|---|---|
| Třída signál | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Typ rozhraní | Connector |
