Přehled
Specifikace
LTN173HT02-C01

LTN173HT02-C01 Základní informace
| panel Model | LTN173HT02-C01 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,17.3 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTN173HT02-C01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
LTN173HT02-C01 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 127 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0663×0.1989 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.1989×0.1989 mm (H×V) |
| aktivní plocha | 381.888×214.812 mm (H×V) |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
LTN173HT02-C01 optické vlastnosti
| čitelný na slunci | N |
|---|
LTN173HT02-C01 podsvícení System
| lampa Position | Edge light type |
|---|---|
| Typ Lamp | WLED |
