M238HVN01.1

| panel Model | M238HVN01.1 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,23.8 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| M238HVN01.1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | VA, Normally Black, Transmissive |
| aktivní plocha | 527.04×296.46 mm |
| Obrys | 534.74×313.26×12.1 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 3000:1 (Typ.) |
| Barvy | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odezvy | 7/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ Lamp | 4 strings WLED Without Driver |
| rozhraní signál | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy AUO M238HVN01.1.
AUO M238HVN01.1 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro AUO M238HVN01.1 pdf listu nebo podrobné specifikace AUO M238HVN01.1 nebo jiných LCD AUO, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od AUO distributora M238HVN01.1 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
AUO M238HVN01.1 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro AUO M238HVN01.1 pdf listu nebo podrobné specifikace AUO M238HVN01.1 nebo jiných LCD AUO, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od AUO distributora M238HVN01.1 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "M238HVN01.1"
- AUO M238HVN01.1
- M238HVN01.1 list
- M238HVN01.1 image
- M238HVN01.1 cena
- distributor M238HVN01.1

