MAA084DVC03
| panel Model | MAA084DVC03 |
|---|---|
| panel Brand | Mitsubishi MDTI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| MAA084DVC03 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktivní plocha | 170.88×128.16 mm |
| Obrys | 199.5×149×12 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 450:1 (Typ.) |
| Barvy | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 8/27 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ Lamp | 2 pcs CCFL Without Driver |
| rozhraní signál | CMOS (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com je specialita distributor punčochy Mitsubishi MDTI MAA084DVC03.
Mitsubishi MDTI MAA084DVC03 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro Mitsubishi MDTI MAA084DVC03 pdf listu nebo podrobné specifikace Mitsubishi MDTI MAA084DVC03 nebo jiných LCD Mitsubishi MDTI, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od Mitsubishi MDTI distributora MAA084DVC03 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Mitsubishi MDTI MAA084DVC03 jsou nové & k dispozici na LCDs-Screen.com původní zásoby, stejný den plavby s volným poštovné náklady.
Pro Mitsubishi MDTI MAA084DVC03 pdf listu nebo podrobné specifikace Mitsubishi MDTI MAA084DVC03 nebo jiných LCD Mitsubishi MDTI, prosím napište nám, Budeme rádi poskytneme jeden.
Požádat o cenovou nabídku od Mitsubishi MDTI distributora MAA084DVC03 na LCDs-Screen.com. Napište nám: [email protected]
Související klíčová slova pro "MAA084DVC03"
- Mitsubishi MDTI MAA084DVC03
- MAA084DVC03 list
- MAA084DVC03 image
- MAA084DVC03 cena
- distributor MAA084DVC03

