Přehled
Specifikace
ST5461D07-1

ST5461D07-1 Základní informace
| panel Model | ST5461D07-1 |
|---|---|
| panel Brand | CSOT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| ST5461D07-1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
ST5461D07-1 Mechanické vlastnosti
| dot Rozlišení | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixel | RGB Vertical Stripe |
| pixel Hustota | 80 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.105×0.315 mm (H×V) |
| pixel Pitch | 0.315×0.315 mm (H×V) |
| Hmotnost | 3.5Kgs (Max.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| aktivní plocha | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| nástin Dimension | 1223.5×697.1 mm (H×V) |
| nástin Hloubka | 1.34 (Typ.) mm |
| Na šířku nebo výšku | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
ST5461D07-1 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | HVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 4500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný displej | 1.07B (10-bit) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 5 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Směr pohledu | Symmetry |
| propustnost | 5.4% (Typ.)(with Polarizer) |
| čitelný na slunci | N |
ST5461D07-1 elektronika Feature
| vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| reverzní Scan | No |
ST5461D07-1 podsvícení System
| Typ Lamp | No B/L |
|---|
ST5461D07-1 rozhraní signál
| signál Kategorie | V-by-One |
|---|---|
| Třída signál | V-by-One 8 lane |
| Vstupní napětí pro panelech | 12.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panelech | 1.97/2.93A (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| rozhraní signál | STARCONN - 300C51-C000RA-M3-R, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
