HE080IA-01E

| panel típus | HE080IA-01E |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| HE080IA-01E Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| aktív terület | 162.048×121.536 mm |
| Vázlat | 171.12×132.62 mm |
| Felület | Hard coating |
| kontraszt arány | 800:1 (Typ.) |
| Szinek | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Válaszidő | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| Jelző interfész | MIPI (4 data lanes) , 40 pins |
| Bemeneti feszültség | 1.85/10.0/18.9/-7.8V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó CHIMEI INNOLUX HE080IA-01E.
CHIMEI INNOLUX HE080IA-01E új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A CHIMEI INNOLUX HE080IA-01E pdf adatlap vagy részletes előírásokat a CHIMEI INNOLUX HE080IA-01E vagy más CHIMEI INNOLUX LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot CHIMEI INNOLUX HE080IA-01E a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
CHIMEI INNOLUX HE080IA-01E új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A CHIMEI INNOLUX HE080IA-01E pdf adatlap vagy részletes előírásokat a CHIMEI INNOLUX HE080IA-01E vagy más CHIMEI INNOLUX LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot CHIMEI INNOLUX HE080IA-01E a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "HE080IA-01E"
- CHIMEI INNOLUX HE080IA-01E
- HE080IA-01E adatlap
- HE080IA-01E kép
- HE080IA-01E ár
- HE080IA-01E forgalmazó

