HSD070IDW1-A22

| panel típus | HSD070IDW1-A22 |
|---|---|
| panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| HSD070IDW1-A22 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 153.6×86.64 mm |
| Vázlat | 165×104×5.4 mm |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontraszt arány | 500:1 (Typ.) |
| Szinek | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) |
| Válaszidő | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| lámpa típusa | 3S7P WLED Without Driver |
| Jelző interfész | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 60 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.0/10.0/15/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó HannStar HSD070IDW1-A22.
HannStar HSD070IDW1-A22 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A HannStar HSD070IDW1-A22 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a HannStar HSD070IDW1-A22 vagy más HannStar LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot HannStar HSD070IDW1-A22 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
HannStar HSD070IDW1-A22 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A HannStar HSD070IDW1-A22 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a HannStar HSD070IDW1-A22 vagy más HannStar LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot HannStar HSD070IDW1-A22 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "HSD070IDW1-A22"
- HannStar HSD070IDW1-A22
- HSD070IDW1-A22 adatlap
- HSD070IDW1-A22 kép
- HSD070IDW1-A22 ár
- HSD070IDW1-A22 forgalmazó

