HSD070IDW1-E13

| panel típus | HSD070IDW1-E13 |
|---|---|
| panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| HSD070IDW1-E13 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 153.6×86.64 mm |
| Vázlat | 164.9×100×6 mm |
| Felület | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontraszt arány | 500:1 (Typ.) |
| Szinek | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) , CIE1931 50% |
| Válaszidő | 5/20 (Typ.)(Tr/Td); |
| Látószög | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 3S9P WLED Without Driver |
| Jelző interfész | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 60 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3/10/15/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó HannStar HSD070IDW1-E13.
HannStar HSD070IDW1-E13 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A HannStar HSD070IDW1-E13 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a HannStar HSD070IDW1-E13 vagy más HannStar LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot HannStar HSD070IDW1-E13 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
HannStar HSD070IDW1-E13 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A HannStar HSD070IDW1-E13 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a HannStar HSD070IDW1-E13 vagy más HannStar LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot HannStar HSD070IDW1-E13 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "HSD070IDW1-E13"
- HannStar HSD070IDW1-E13
- HSD070IDW1-E13 adatlap
- HSD070IDW1-E13 kép
- HSD070IDW1-E13 ár
- HSD070IDW1-E13 forgalmazó

