HVT43WV1-M00
| panel típus | HVT43WV1-M00 |
|---|---|
| panel Brand | BOE HYDIS |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 800×480 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| HVT43WV1-M00 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | AFFS, Normally Black, Transmissive |
| aktív terület | 93.6×56.16 mm |
| Vázlat | 106×69.8 mm |
| Felület | |
| kontraszt arány | 400:1 (Typ.) |
| Szinek | 16.7M (8-bit) |
| Válaszidő | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 10S1P WLED Without Driver |
| Jelző interfész | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3/5.0V (Typ.)(DVDD/AVDD) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó BOE HYDIS HVT43WV1-M00.
BOE HYDIS HVT43WV1-M00 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A BOE HYDIS HVT43WV1-M00 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a BOE HYDIS HVT43WV1-M00 vagy más BOE HYDIS LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot BOE HYDIS HVT43WV1-M00 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
BOE HYDIS HVT43WV1-M00 új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A BOE HYDIS HVT43WV1-M00 pdf adatlap vagy részletes előírásokat a BOE HYDIS HVT43WV1-M00 vagy más BOE HYDIS LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot BOE HYDIS HVT43WV1-M00 a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "HVT43WV1-M00"
- BOE HYDIS HVT43WV1-M00
- HVT43WV1-M00 adatlap
- HVT43WV1-M00 kép
- HVT43WV1-M00 ár
- HVT43WV1-M00 forgalmazó

