Áttekintés
Leírás
IAXG01

IAXG01 Alapinformációk
| panel típus | IAXG01 |
|---|---|
| panel Brand | IDTech |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| IAXG01 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
IAXG01 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 105 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Súly | 290g (Typ.) |
| aktív terület | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| előlap Area | 248.76×187.32 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 261×198 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 5.0 (Typ.) mm |
| Holes & tartók | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
IAXG01 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 160 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| Válaszidő | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 40/40/15/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| napfényben is olvasható | N |
IAXG01 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 4.7W (Typ.) |
IAXG01 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| lámpa összege | 1 pcs |
| lámpa alakja | Straight |
| lámpa feszültség | 550V (Typ.) |
| lámpa áram | 3.0/6.5/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lámpa Működési frekvencia | 40/60KHz (Min./Max.) |
| Lámpa Startup Feszültség | 1400V (Min.)(Ta=0℃) |
| Lámpák Fogyasztás | 3.6W (Typ.) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | No |
IAXG01 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 360/480mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 1.2/1.6W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | HRS - DF19KR-20P-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
