IX700-224-WV
| panel típus | IX700-224-WV |
|---|---|
| panel Brand | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| IX700-224-WV Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 152.4×91.44 mm |
| Vázlat | 165×104.44 mm |
| Felület | Antiglare |
| kontraszt arány | 400:1 (Typ.) |
| Szinek | 262K (6-bit) |
| Válaszidő | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | 8S3P WLED Without Driver |
| Jelző interfész | TTL (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Bemeneti feszültség | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó No Brand IX700-224-WV.
No Brand IX700-224-WV új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A No Brand IX700-224-WV pdf adatlap vagy részletes előírásokat a No Brand IX700-224-WV vagy más No Brand LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot No Brand IX700-224-WV a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
No Brand IX700-224-WV új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A No Brand IX700-224-WV pdf adatlap vagy részletes előírásokat a No Brand IX700-224-WV vagy más No Brand LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot No Brand IX700-224-WV a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "IX700-224-WV"
- No Brand IX700-224-WV
- IX700-224-WV adatlap
- IX700-224-WV kép
- IX700-224-WV ár
- IX700-224-WV forgalmazó

