IX700-224-WV
| Panel Model | IX700-224-WV |
|---|---|
| Panel Brand | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| IX700-224-WV Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 152.4×91.44 mm |
| Outline | 165×104.44 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 8S3P WLED Without Driver |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of No Brand IX700-224-WV.
No Brand IX700-224-WV are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand IX700-224-WV pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand IX700-224-WV or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand IX700-224-WV distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
No Brand IX700-224-WV are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand IX700-224-WV pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand IX700-224-WV or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand IX700-224-WV distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "IX700-224-WV"
- No Brand IX700-224-WV
- IX700-224-WV datasheet
- IX700-224-WV image
- IX700-224-WV price
- IX700-224-WV distributor

