Áttekintés
Leírás
LB020Q01-A1

LB020Q01-A1 Alapinformációk
| panel típus | LB020Q01-A1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 320×240 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LB020Q01-A1 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 80 °C |
LB020Q01-A1 mechanikai jellemzők
| képpontos | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 197 PPI |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Súly | 4.0±0.4g |
| Felület | Without Polarizer |
| aktív terület | 34.848×38.016 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 39.2×48.3 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 0.9±0.05 mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LB020Q01-A1 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| színskála | 45% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 15/35/45/45 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| transzmisszivitást | 22% (Typ.)(without Polarizer) |
| napfényben is olvasható | N |
LB020Q01-A1 Electronics Feature
| meghajtó IC | Suggest HD66774R, HD66772, HX8609A, HX8301A |
|---|
LB020Q01-A1 háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|---|
| Lámpa vezető testület | No |
