Áttekintés
Leírás
LB035Q02-TD01

LB035Q02-TD01 Alapinformációk
| panel típus | LB035Q02-TD01 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LB035Q02-TD01 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 80 °C |
| rezgés ellenállás | 2.0G (19.6 m/s²) |
| Megjegyzések | 3 in 1 FPC |
LB035Q02-TD01 mechanikai jellemzők
| képpontos | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 115 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| Súly | 41g (Typ.) |
| Felület | Clear, Hard coating (3H) |
| aktív terület | 70.08×52.56 mm (H×V) |
| előlap Area | 72.48×55.26 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 76.9×63.9 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 4.25±0.2 mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Embeded (4-wire Resistive) |
LB035Q02-TD01 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M () |
| Válaszidő | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 65/65/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| fehér változat | 1.20/1.40 (Typ./Max.)(9 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LB035Q02-TD01 Electronics Feature
| fordított Scan | No |
|---|
LB035Q02-TD01 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| lámpa összege | 6S1P |
| lámpa alakja | 1 string |
| lámpa áram | 20mA (Typ.) |
| Lámpák Fogyasztás | 400mW (Typ.) |
| interfész típusa | Included in panel signal interface |
LB035Q02-TD01 Jelző interfész
| jel Kategória | Parallel/Serial |
|---|---|
| Jelosztály | Digital RGB (8/18/24-bit) + SPI |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3/13/-9V (Typ.)(VCI/VGH/VGL) |
| Panel Fogyasztás | 90/100mW (Typ./Max.) |
| interfész típusa | FPC |
| 3D megjelenítés |
