Áttekintés
Leírás
LC500DUJ-SGE2

LC500DUJ-SGE2 Alapinformációk
| panel típus | LC500DUJ-SGE2 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,50 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LC500DUJ-SGE2 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LC500DUJ (SG)(E2) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LC500DUJ-SGE2 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 44 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.19025×0.57075 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.57075×0.57075 mm (H×V) |
| Súly | 2.0/2.2Kgs (Typ.Max.) |
| Felület | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| aktív terület | 1095.8×616.4 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 1110.5×633.9 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 1.4 (Typ.) mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
LC500DUJ-SGE2 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| kontraszt arány | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M (8-bit) |
| Válaszidő | 6 (Typ.)(G to G) |
| Látószög | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| transzmisszivitást | 6.81% (Typ.)(with Polarizer) |
| napfényben is olvasható | N |
LC500DUJ-SGE2 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
LC500DUJ-SGE2 háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|
LC500DUJ-SGE2 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 12.0V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 360/470mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 4.3/5.6W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| 3D megjelenítés |
