Áttekintés
Leírás
LD050WQ1-TH02

LD050WQ1-TH02 Alapinformációk
| panel típus | LD050WQ1-TH02 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LD050WQ1-TH02 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LD050WQ1 (TH)(02) |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 80 °C |
LD050WQ1-TH02 mechanikai jellemzők
| képpontos | 480×272(RGB) (WQVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Horizontal Stripe |
| képpontsürüségü | 109 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.231×0.077 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.231×0.231 mm (H×V) |
| Felület | Without Polarizer |
| aktív terület | 110.88×62.832 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 117.4×70.43 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 1.0 (Typ.) mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LD050WQ1-TH02 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| kontraszt arány | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M (6-bit + Dithering) |
| színskála | 48% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 70/70/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| transzmisszivitást | 17.0% (Typ.)(without Polarizer) |
| napfényben is olvasható | N |
LD050WQ1-TH02 Electronics Feature
| meghajtó IC | Suggest SW1811 |
|---|
LD050WQ1-TH02 háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|
