Áttekintés
Leírás
LD490EPY-SHP1

LD490EPY-SHP1 Alapinformációk
| panel típus | LD490EPY-SHP1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LD490EPY-SHP1 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LD490EPY (SH)(P1) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 65 °C |
| Megjegyzések | M+ (RGBW vertical strips), QWP (Quarter-wave plate) |
LD490EPY-SHP1 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGBW Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 45 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.18642×0.55926 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.55926×0.55926 mm (H×V) |
| aktív terület | 1073.78×604 mm (H×V) |
| Érintő panel | Without |
LD490EPY-SHP1 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| kontraszt arány | 1100 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M (8-bit) |
| Válaszidő | 12 (Typ.)(G to G) |
| Látószög | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| napfényben is olvasható | Y |
LD490EPY-SHP1 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
LD490EPY-SHP1 háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|
LD490EPY-SHP1 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (2 ch, 8-bit) |
