Áttekintés
Leírás
LH200J02-TH02

LH200J02-TH02 Alapinformációk
| panel típus | LH200J02-TH02 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 176×220 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LH200J02-TH02 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
LH200J02-TH02 mechanikai jellemzők
| képpontos | 176(RGB)×220 (QCIF+) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 141 PPI |
| Képarány | 4:5 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| aktív terület | 31.68×39.6 mm (H×V) |
| Álló vagy fekvő | Portrait type |
LH200J02-TH02 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| napfényben is olvasható | N |
LH200J02-TH02 háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|
