Áttekintés
Leírás
LH280Q31-TH01

LH280Q31-TH01 Alapinformációk
| panel típus | LH280Q31-TH01 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LH280Q31-TH01 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ 70 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -30 ~ 80 °C |
LH280Q31-TH01 mechanikai jellemzők
| képpontos | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 141 PPI |
| Képarány | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Súly | 6.1±0.61g |
| Felület | Without Polarizer |
| aktív terület | 43.2×57.6 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 47.2×65.6 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 0.8±0.05 mm |
| Álló vagy fekvő | Portrait type |
| Érintő panel | Without |
LH280Q31-TH01 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 0 cd/m² |
| kontraszt arány | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| színskála | 60% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| transzmisszivitást | 15.0% (Typ.)(without Polarizer) |
| napfényben is olvasható | N |
LH280Q31-TH01 Electronics Feature
| meghajtó IC | Suggest R61505V |
|---|
LH280Q31-TH01 háttérvilágítás
| lámpa típusa | No B/L |
|---|
