Áttekintés
Leírás
LP064V1-F

LP064V1-F Alapinformációk
| panel típus | LP064V1-F |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 640×480 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP064V1-F Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP064V1-F mechanikai jellemzők
| képpontos | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 124 PPI |
| Képarány | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| Súly | 230g (Typ.) |
| Felület | Antiglare, Hard coating (2H) |
| aktív terület | 130.56×97.92 mm (H×V) |
| előlap Area | 134.6×102.0 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 168×123 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 9.0 (Typ.) mm |
| Holes & tartók | Face mounting holes (2-Φ3.0, 2-R1.5) |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LP064V1-F optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 100 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| Válaszidő | 20/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 40/40/10/30 (Max.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.314; Wy:0.340 |
| fehér változat | 1.42 (Max.)(5 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LP064V1-F Electronics Feature
| fordított Scan | No |
|---|
LP064V1-F háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| lámpa összege | 2 pcs |
| lámpa alakja | Straight |
| Lámpa üzemidő | 40K(Typ.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 355/385V (Typ./Max.) |
| lámpa áram | 3.0/6.0/9.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lámpa Működési frekvencia | 35/55/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lámpa Startup Feszültség | 680/860V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | No |
LP064V1-F Jelző interfész
| jel Kategória | TTL |
|---|---|
| Jelosztály | TTL (1 ch, 6-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 5.0V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 180/300mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 0.9/1.54 (Typ./Max.) |
| Feszültség kijelző Signals | VSS≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | HRS - DF9B-31P-1V, Pitch:1.0 mm, Pin:31 pins |
