Áttekintés
Leírás
LP154W01-TLD5

LP154W01-TLD5 Alapinformációk
| panel típus | LP154W01-TLD5 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP154W01-TLD5 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LP154W01 (TL)(D5) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP154W01-TLD5 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 98 PPI |
| Képarány | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.08625×0.25875 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.25875×0.25875 mm (H×V) |
| aktív terület | 331.2×207 mm (H×V) |
| előlap Area | 335.0×210.7 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 344×222 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 6.2±0.3 mm |
| alakja stílus | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
LP154W01-TLD5 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| színskála | 45% NTSC (CIE1931) |
| Profil irány | 6 o'clock |
| napfényben is olvasható | N |
LP154W01-TLD5 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|
LP154W01-TLD5 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| lámpa összege | 1 pcs |
| lámpa alakja | Straight |
| interfész típusa | Connector |
LP154W01-TLD5 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | LS Mtron - GT101-30S-HR11, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
