Áttekintés
Leírás
LP154WP2-TLA2

LP154WP2-TLA2 Alapinformációk
| panel típus | LP154WP2-TLA2 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1440×900 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP154WP2-TLA2 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LP154WP2 (TL)(A2) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP154WP2-TLA2 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1440(RGB)×900 (WXGA+) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 110 PPI |
| Képarány | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.0767×0.2301 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.2301×0.2301 mm (H×V) |
| Súly | 440/455g (Typ./Max.) |
| Felület | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection |
| aktív terület | 331.344×207.09 mm (H×V) |
| előlap Area | 334.6×210.4 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 344×222 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 5.8/6.1 (Typ./Max.) mm |
| alakja stílus | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Holes & tartók | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
LP154WP2-TLA2 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 330 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| színskála | 45% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 60/60/55/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| fehér változat | 2.16 (Max.)(160 points) |
| napfényben is olvasható | N |
LP154WP2-TLA2 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
| A teljes energiafogyasztás | 4.57W (Typ.) |
LP154WP2-TLA2 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| lámpa összege | 10S6P |
| lámpa alakja | 6 strings |
| Lámpa üzemidő | 10K(Min.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 30/33V (Typ./Max.) |
| lámpa áram | 19mA (Typ.) |
| Lámpák Fogyasztás | 3.42/3.77W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Included in panel signal interface |
| Lámpa vezető testület | No |
LP154WP2-TLA2 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (2 ch, 6-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 348/400mA (Typ./Max.) |
| Panel Fogyasztás | 1.15/1.32W (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | JAE - FI-JH40S-HF10, Pitch:0.4 mm, Pin:40 pins |
