Áttekintés
Leírás
LP154WU2-TLB2

LP154WU2-TLB2 Alapinformációk
| panel típus | LP154WU2-TLB2 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1920×1200 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP154WU2-TLB2 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LP154WU2 (TL)(B2) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP154WU2-TLB2 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1200 (WUXGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 147 PPI |
| Képarány | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.0575×0.1725 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.1725×0.1725 mm (H×V) |
| Súly | 635g (Typ.) |
| aktív terület | 331.2×207 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 344×225 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 7.0 (Max.) mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
LP154WU2-TLB2 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| színskála | 72% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Látószög | 60/60/55/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| napfényben is olvasható | N |
LP154WU2-TLB2 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| A teljes energiafogyasztás | 10.7W (Typ.) |
LP154WU2-TLB2 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| lámpa összege | 2 pcs |
| lámpa alakja | Straight |
LP154WU2-TLB2 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (2 ch, 6-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
