Przegląd
Specyfikacja
LP154WU2-TLB2

LP154WU2-TLB2 Podstawowe informacje
| panel model | LP154WU2-TLB2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1920×1200 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP154WU2-TLB2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP154WU2 (TL)(B2) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LP154WU2-TLB2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1200 (WUXGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 147 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0575×0.1725 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1725×0.1725 mm (H×V) |
| Waga | 635g (Typ.) |
| Obszar aktywny | 331.2×207 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 344×225 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 7.0 (Max.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
LP154WU2-TLB2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/55/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| czytelny w słońcu | N |
LP154WU2-TLB2 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Całkowity pobór mocy | 10.7W (Typ.) |
LP154WU2-TLB2 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 2 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
LP154WU2-TLB2 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
