Áttekintés
Leírás
LP154WX4-TLE4

LP154WX4-TLE4 Alapinformációk
| panel típus | LP154WX4-TLE4 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LP154WX4-TLE4 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Modell Alias | LP154WX4 (TL)(E4) |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
LP154WX4-TLE4 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 98 PPI |
| Képarány | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.08625×0.25875 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.25875×0.25875 mm (H×V) |
| aktív terület | 331.2×207 mm (H×V) |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
LP154WX4-TLE4 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| kijelző Színes | 262K (6-bit) |
| színskála | 45% NTSC (CIE1931) |
| napfényben is olvasható | N |
LP154WX4-TLE4 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|
LP154WX4-TLE4 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
| lámpa összege | 1 pcs |
| lámpa alakja | Straight |
LP154WX4-TLE4 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 3.3V (Typ.) |
