LQ035Q3DG01C

| panel típus | LQ035Q3DG01C |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| LQ035Q3DG01C Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Megjelenítési mód | TN, Normally White, Transmissive |
| aktív terület | 70.56×52.92 mm |
| Felület | Antiglare |
| kontraszt arány | 500:1 (Typ.) |
| Szinek | 262K (6-bit) |
| Válaszidő | 8/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Látószög | 70/70/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvencia | 60Hz |
| lámpa típusa | WLED |
| Jelző interfész | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI |
| Bemeneti feszültség | 3.3/3.3V (Typ.)(VDDIO/VCI) |
LCDs-Screen.com egy speciális harisnya forgalmazó SHARP LQ035Q3DG01C.
SHARP LQ035Q3DG01C új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A SHARP LQ035Q3DG01C pdf adatlap vagy részletes előírásokat a SHARP LQ035Q3DG01C vagy más SHARP LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot SHARP LQ035Q3DG01C a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
SHARP LQ035Q3DG01C új & eredeti állomány rendelkezésre LCDs-Screen.com, ugyanazon a napon szállítás ingyenes shiping költség.
A SHARP LQ035Q3DG01C pdf adatlap vagy részletes előírásokat a SHARP LQ035Q3DG01C vagy más SHARP LCD-k, kérem írjon nekünk, Örömmel, hogy egy.
Kérjen ajánlatot SHARP LQ035Q3DG01C a forgalmazó a LCDs-Screen.com. Küldjön e-mailt: [email protected]
Kapcsolódó kulcsszavak "LQ035Q3DG01C"
- SHARP LQ035Q3DG01C
- LQ035Q3DG01C adatlap
- LQ035Q3DG01C kép
- LQ035Q3DG01C ár
- LQ035Q3DG01C forgalmazó

