Áttekintés
Leírás
V460H3-LE2

V460H3-LE2 Alapinformációk
| panel típus | V460H3-LE2 |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| V460H3-LE2 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
| Megjegyzések | The backlight unit contains 2pcs light bar |
V460H3-LE2 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 47 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.17675×0.53025 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.53025×0.53025 mm (H×V) |
| Súly | 9.50Kgs (Typ.) |
| Felület | Antiglare (Haze 11%) |
| aktív terület | 1018.08×572.67 mm (H×V) |
| előlap Area | 1024.9×579.3 mm (H×V) |
| vázlat dimenzió | 1056.9×612.3 mm (H×V) |
| vázlat Mélység | 24.5±1.0 mm |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
V460H3-LE2 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 16.7M (8-bit) |
| színskála | 72% NTSC (CIE1931) |
| Válaszidő | 11.5 (Typ.)(G to G) |
| Látószög | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Profil irány | Symmetry |
| Fehér színű Chromaticity | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| fehér változat | 1.30 (Max.)(5 points) |
| napfényben is olvasható | N |
V460H3-LE2 Electronics Feature
| függőleges frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| fordított Scan | No |
V460H3-LE2 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Edge light type |
|---|---|
| lámpa típusa | WLED |
| lámpa összege | 2 strings |
| Lámpa üzemidő | 30K(Min.) (Hours) |
| lámpa feszültség | 211.75/257.95V (Min./Max.) |
| lámpa áram | 130/137.8mA (Typ./Max.) |
| Lámpák Fogyasztás | 61.06W (Typ.) |
| interfész típusa | Connector |
| Lámpa vezető testület | No |
V460H3-LE2 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| Jelosztály | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Bemeneti feszültség panelba | 12.0V (Typ.) |
| Áramfelvétel panelba | 0.37/0.4A (Typ./Max.) |
| interfész típusa | Connector |
| Jelző interfész | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
