Przegląd
Specyfikacja
V460H3-LE2

V460H3-LE2 Podstawowe informacje
| panel model | V460H3-LE2 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| V460H3-LE2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
| Uwagi | The backlight unit contains 2pcs light bar |
V460H3-LE2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 47 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.17675×0.53025 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.53025×0.53025 mm (H×V) |
| Waga | 9.50Kgs (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 11%) |
| Obszar aktywny | 1018.08×572.67 mm (H×V) |
| Bezel Area | 1024.9×579.3 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 1056.9×612.3 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 24.5±1.0 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
V460H3-LE2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 11.5 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Biały Variation | 1.30 (Max.)(5 points) |
| czytelny w słońcu | N |
V460H3-LE2 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
V460H3-LE2 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 2 strings |
| Lamp Life Time | 30K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 211.75/257.95V (Min./Max.) |
| Prąd lampy | 130/137.8mA (Typ./Max.) |
| Lampy Pobór mocy | 61.06W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
V460H3-LE2 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 0.37/0.4A (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
