Áttekintés
Leírás
V645H1-LH2

V645H1-LH2 Alapinformációk
| panel típus | V645H1-LH2 |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 1920×1080 |
| panel típusa | a-Si TFT-LCD |
| V645H1-LH2 Ár | Kérjen ár és szállítási határidő |
| Üzemi hőmérséklet | 0 ~ 50 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ 60 °C |
V645H1-LH2 mechanikai jellemzők
| képpontos | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| pixel konfiguráció | RGB Vertical Stripe |
| képpontsürüségü | 34 PPI |
| Képarány | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pontköz | 0.248×0.744 mm (H×V) |
| képpontköz | 0.744×0.744 mm (H×V) |
| aktív terület | 1428.48×803.52 mm (H×V) |
| Álló vagy fekvő | Landscape type |
| Érintő panel | Without |
V645H1-LH2 optikai jellemzők
| Megjelenítési mód | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Fényesség | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontraszt arány | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| kijelző Színes | 1.07B (10-bit) |
| napfényben is olvasható | N |
V645H1-LH2 háttérvilágítás
| lámpa pozíció | Direct light type |
|---|---|
| lámpa típusa | CCFL |
V645H1-LH2 Jelző interfész
| jel Kategória | LVDS |
|---|---|
| interfész típusa | Connector |
