Przegląd
Specyfikacja
V645H1-LH2

V645H1-LH2 Podstawowe informacje
| panel model | V645H1-LH2 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| V645H1-LH2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
V645H1-LH2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 34 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.248×0.744 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.744×0.744 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 1428.48×803.52 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
V645H1-LH2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 500 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 1.07B (10-bit) |
| czytelny w słońcu | N |
V645H1-LH2 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Direct light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
V645H1-LH2 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Typ interfejsu | Connector |
