ALT-027BSLN-J2
| panel model | ALT-027BSLN-J2 |
|---|---|
| Zespół Marka | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.7 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| ALT-027BSLN-J2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 54×40.5 mm |
| Zarys | 62.7×45.8 mm |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 20/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 45/60/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rodzaj lampy | 2S1P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR601/656 , 39 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem No Brand ALT-027BSLN-J2.
No Brand ALT-027BSLN-J2 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu No Brand ALT-027BSLN-J2 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami ALT-027BSLN-J2 No Brand lub innych monitorów LCD No Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z No Brand ALT-027BSLN-J2 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
No Brand ALT-027BSLN-J2 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu No Brand ALT-027BSLN-J2 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami ALT-027BSLN-J2 No Brand lub innych monitorów LCD No Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z No Brand ALT-027BSLN-J2 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "ALT-027BSLN-J2"
- No Brand ALT-027BSLN-J2
- ALT-027BSLN-J2 datasheet
- ALT-027BSLN-J2 obrazu
- ALT-027BSLN-J2 cena
- ALT-027BSLN-J2 dystrybutor

