EJ070NA-01O

| panel model | EJ070NA-01O |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| EJ070NA-01O cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 153.6×90 mm |
| Zarys | 165.75×105.39×3.1 mm |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%) |
| Współczynnik kontrastu | 700:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 75/75/70/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 3S8P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/11.0/20.0/-6.8V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem CHIMEI INNOLUX EJ070NA-01O.
CHIMEI INNOLUX EJ070NA-01O są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX EJ070NA-01O pdf lub szczegółowymi specyfikacjami EJ070NA-01O CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX EJ070NA-01O dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
CHIMEI INNOLUX EJ070NA-01O są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX EJ070NA-01O pdf lub szczegółowymi specyfikacjami EJ070NA-01O CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX EJ070NA-01O dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "EJ070NA-01O"
- CHIMEI INNOLUX EJ070NA-01O
- EJ070NA-01O datasheet
- EJ070NA-01O obrazu
- EJ070NA-01O cena
- EJ070NA-01O dystrybutor

