G215HVN01.0 S03

| panel model | G215HVN01.0 S03 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| G215HVN01.0 S03 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | AMVA3, Normally Black, Transmissive |
| Obszar aktywny | 476.64×268.11 mm |
| Zarys | 495.6×292.2×13.2 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M (8-bit) , CIE1931 75% |
| Czas odpowiedzi | 20/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 13S5P WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem AUO G215HVN01.0 S03.
AUO G215HVN01.0 S03 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu AUO G215HVN01.0 S03 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami G215HVN01.0 S03 AUO lub innych monitorów LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z AUO G215HVN01.0 S03 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
AUO G215HVN01.0 S03 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu AUO G215HVN01.0 S03 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami G215HVN01.0 S03 AUO lub innych monitorów LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z AUO G215HVN01.0 S03 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "G215HVN01.0 S03"
- AUO G215HVN01.0 S03
- G215HVN01.0 S03 datasheet
- G215HVN01.0 S03 obrazu
- G215HVN01.0 S03 cena
- G215HVN01.0 S03 dystrybutor
