Przegląd
Specyfikacja
LB035Q01-TJ01

LB035Q01-TJ01 Podstawowe informacje
| panel model | LB035Q01-TJ01 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB035Q01-TJ01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
LB035Q01-TJ01 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 115 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| Waga | 17g (Typ.) |
| Powierzchnia | Hard coating |
| Obszar aktywny | 70.08×52.56 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 78.1×62.95 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 1.53±0.2 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LB035Q01-TJ01 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały Variation | 1.20/1.40 (Typ./Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LB035Q01-TJ01 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 70Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
LB035Q01-TJ01 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|---|
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
LB035Q01-TJ01 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | TTL (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD/AVDD) |
| Pobór Power Panel | 65mW (Max.) |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
