Przegląd
Specyfikacja
LB050WQ2-TD02

LB050WQ2-TD02 Podstawowe informacje
| panel model | LB050WQ2-TD02 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB050WQ2-TD02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LB050WQ2 (TD)(02) |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
| Uwagi | 3 in 1 FPC (left dise), DE only mode |
LB050WQ2-TD02 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 480×272(RGB) (WQVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Horizontal Stripe |
| Gęstość pikseli | 110 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.2307×0.0765 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2307×0.2295 mm (H×V) |
| Waga | 89g (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Obszar aktywny | 110.736×62.424 mm (H×V) |
| Bezel Area | 113.72×65.4 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 124×77.2 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 4.3±0.3 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Embeded (4-wire Resistive, Film / Glass) |
LB050WQ2-TD02 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.326; Wy:0.366 |
| Biały Variation | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LB050WQ2-TD02 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Czas Controller (T-CON) | Embedded T-CON |
LB050WQ2-TD02 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 6S2P |
| Kształt lampy | 2 strings |
| Prąd lampy | 20mA (Typ.) |
| Lampy Pobór mocy | 770 mW (Typ.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Kierowca Board Lampa | No |
LB050WQ2-TD02 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 2.5/3.3V (Typ.)(VDD) |
| Pobór Power Panel | 110/130mW (Typ./Max.) |
| Napięcie do wyświetlania sygnałów | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
