Genel bakış
Şartname
LB050WQ2-TD02

LB050WQ2-TD02 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LB050WQ2-TD02 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LB050WQ2-TD02 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LB050WQ2 (TD)(02) |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ 70 °C |
| Depolama sıcaklığı | -30 ~ 80 °C |
| Uyarılar | 3 in 1 FPC (left dise), DE only mode |
LB050WQ2-TD02 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 480×272(RGB) (WQVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Horizontal Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 110 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.2307×0.0765 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.2307×0.2295 mm (H×V) |
| Ağırlık | 89g (Typ.) |
| Yüzey | Antiglare |
| Aktif Alan | 110.736×62.424 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 113.72×65.4 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 124×77.2 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 4.3±0.3 mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Embeded (4-wire Resistive, Film / Glass) |
LB050WQ2-TD02 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Tepki Süresi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 65/65/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.326; Wy:0.366 |
| Beyaz Varyasyon | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LB050WQ2-TD02 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Zaman Kontrol Cihazı (T-CON) | Embedded T-CON |
LB050WQ2-TD02 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Miktarı | 6S2P |
| Lamba Şekli | 2 strings |
| Lamba Akımı | 20mA (Typ.) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 770 mW (Typ.) |
| Arabirim Türü | Included in panel signal interface |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LB050WQ2-TD02 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | TTL |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 2.5/3.3V (Typ.)(VDD) |
| Panel Güç Tüketimi | 110/130mW (Typ./Max.) |
| Ekran Sinyalleri için Gerilim | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Arabirim Türü | FPC |
| 3D Ekran |
