Przegląd
Specyfikacja
LB070WQ4-TM04

LB070WQ4-TM04 Podstawowe informacje
| panel model | LB070WQ4-TM04 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB070WQ4-TM04 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LB070WQ4 (TM)(04) |
| temperatura robocza | -30 ~ 85 °C |
| Temperatura przechowywania | -40 ~ 85 °C |
| Uwagi | Full color depth depends on application Ics and frame buffer |
LB070WQ4-TM04 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 480(RGB)×234 |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 76 PPI |
| Proporcje obrazu | 17:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.1085×0.3520 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.3255×0.3520 mm (H×V) |
| Waga | 160g (Typ.) |
| Obszar aktywny | 156.24×82.368 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 167×93 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 6.8 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
LB070WQ4-TM04 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 450 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | Full color () |
| color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| czytelny w słońcu | N |
LB070WQ4-TM04 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 2 pcs |
