Przegląd
Specyfikacja
LB070WV1-TD07

LB070WV1-TD07 Podstawowe informacje
| panel model | LB070WV1-TD07 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB070WV1-TD07 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LB070WV1 (TD)(07) |
| temperatura robocza | -10 ~ 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 70 °C |
LB070WV1-TD07 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 133 PPI |
| Proporcje obrazu | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0635×0.1905 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1905×0.1905 mm (H×V) |
| Waga | 115g (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Obszar aktywny | 152.4×91.44 mm (H×V) |
| Bezel Area | 155.6×94.6 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 165×104.6 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 5.0±0.3 mm |
| Dziury i wsporniki | Without |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LB070WV1-TD07 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 250 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.330; Wy:0.350 |
| Biały Variation | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LB070WV1-TD07 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 2.68W (Typ.) |
LB070WV1-TD07 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 3 strings |
| Kształt lampy | 3 strings |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Kierowca Board Lampa | 1.7/1.98W (Typ./Max.) |
LB070WV1-TD07 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | TTL (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 298mA (Typ.)(ICC) |
| Pobór Power Panel | 0.98W (Typ.), 1.132W (Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - FH19SC-40S-0.5SH(05), Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
