Przegląd
Specyfikacja
LB104S01-TL01

LB104S01-TL01 Podstawowe informacje
| panel model | LB104S01-TL01 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LB104S01-TL01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LB104S01 (TL)(01) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LB104S01-TL01 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 96 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Waga | 290/300g (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 214.2×161.8 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 224.5×172 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 5.7±0.3 mm |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (4-M2) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LB104S01-TL01 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 250 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/45/55 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.305; Wy:0.320 |
| Biały Variation | 1.40 (Max.)(5 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LB104S01-TL01 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 3.55W (Typ.) |
LB104S01-TL01 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 30K(Typ.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 488/500/640V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 2.0/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 45/60/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 845/1015V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lampy Pobór mocy | 3.0/3.3W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LB104S01-TL01 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 160/190mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 0.55/0.63W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | LS Mtron - GT100-20P-LS-SMT, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
