Przegląd
Specyfikacja
LC130V01-A3

LC130V01-A3 Podstawowe informacje
| panel model | LC130V01-A3 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.0 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC130V01-A3 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LC130V01 (A3) |
LC130V01-A3 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 61 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.138×0.414 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.414×0.414 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 264.96×198.72 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LC130V01-A3 Właściwości optyczne
| czytelny w słońcu | N |
|---|
LC130V01-A3 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | CCFL |
|---|
