Przegląd
Specyfikacja
LC201V02-A3K5

LC201V02-A3K5 Podstawowe informacje
| panel model | LC201V02-A3K5 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC201V02-A3K5 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LC201V02 (A3)(K5) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LC201V02-A3K5 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 39 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.2125×0.6375 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.6375×0.6375 mm (H×V) |
| Waga | 3.20/3.36Kgs(Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 408×306.1 mm (H×V) |
| Bezel Area | 413.0×311.0 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 432×331.5 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 25.0±0.5 mm |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (4-M3) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LC201V02-A3K5 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 450 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 12/13 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.289; Wy:0.304 |
| Biały Variation | 1.30 (Max.)(5 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LC201V02-A3K5 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 33.24W (Typ.) |
| Czas Controller (T-CON) | Embedded T-CON |
LC201V02-A3K5 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 6 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 50K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 700/720/825V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 3.0/7.0/7.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 40/50/60KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 1100/1430V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lampy Pobór mocy | 30.24/33.27W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LC201V02-A3K5 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 166/191mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 2.0/2.3mW (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - DF9B-41P-1V, Pitch:1.0 mm, Pin:41 pins |
