Przegląd
Specyfikacja
LC470WU1-SLB1

LC470WU1-SLB1 Podstawowe informacje
| panel model | LC470WU1-SLB1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC470WU1-SLB1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LC470WU1 (SL)(B1) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LC470WU1-SLB1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 46 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.1805×0.5415 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.5415×0.5415 mm (H×V) |
| Waga | 20.0Kgs (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 1039.68×584.82 mm (H×V) |
| Bezel Area | 1047.8×593.0 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 1096×640 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 31.4/49.1 (Typ./Max.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LC470WU1-SLB1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 550 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| color Gamut | 74% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.272; Wy:0.278 |
| Biały Variation | 1.30 (Max.)(5 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LC470WU1-SLB1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 230.56W (Typ.) |
LC470WU1-SLB1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Direct light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 24 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 50K(Min.) (Hours) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | 223.0/240.0W (Typ./Max.) |
LC470WU1-SLB1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 630/800mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 7.56/11.4W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
