Przegląd
Specyfikacja
LC470WUN-SAC1

LC470WUN-SAC1 Podstawowe informacje
| panel model | LC470WUN-SAC1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC470WUN-SAC1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LC470WUN (SA)(C1) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LC470WUN-SAC1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 46 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.1805×0.5415 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.5415×0.5415 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 1039.68×584.82 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LC470WUN-SAC1 Właściwości optyczne
| czytelny w słońcu | N |
|---|
