Przegląd
Specyfikacja
LM151X2-C2TH

LM151X2-C2TH Podstawowe informacje
| panel model | LM151X2-C2TH |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.1 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LM151X2-C2TH cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LM151X2-C2TH Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 84 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.100×0.300 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.300×0.300 mm (H×V) |
| Waga | 1.50Kgs (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 307.2×230.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 311.2×234.4 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 352.6×265 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 18.5 (Typ.) mm |
| Dziury i wsporniki | Face mounting holes (4 pcs) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LM151X2-C2TH Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 200 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/45/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.320; Wy:0.340 |
| czytelny w słońcu | N |
LM151X2-C2TH Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
LM151X2-C2TH Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 2 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 40K(Typ.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 570/585/685V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 3.0/8.0/9.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 30/50/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 880~1290/1145~1660V (Ta=+25/0℃) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LM151X2-C2TH Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | CMOS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.)(VDD) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 500mA (Typ.)(IDD) |
| Napięcie do wyświetlania sygnałów | -0.5V≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD+0.5V |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - DF9B-41P-1V, Pitch:1.0 mm, Pin:41 pins |
