Przegląd
Specyfikacja
LM170E03-TLB2

LM170E03-TLB2 Podstawowe informacje
| panel model | LM170E03-TLB2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LM170E03-TLB2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LM170E03 (TL)(B2) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LM170E03-TLB2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1280(RGB)×1024 (SXGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 96 PPI |
| Proporcje obrazu | 5:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Waga | 1.89Kgs (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 337.92×270.336 mm (H×V) |
| Bezel Area | 341.6×274.0 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 358.5×296.5 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 16.9±0.5 mm |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LM170E03-TLB2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 1.33 (Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LM170E03-TLB2 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 20.1W (Typ.) |
LM170E03-TLB2 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 4 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 50K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 650V (Typ.) |
| Prąd lampy | 6.5mA (Typ.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 40/60/70KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 1000/1250V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lampy Pobór mocy | 16.9W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LM170E03-TLB2 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 5.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 640/740mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 3.2/3.7W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - KDF71G-30S-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
