Przegląd
Specyfikacja
LM200WD3-TLF2

LM200WD3-TLF2 Podstawowe informacje
| panel model | LM200WD3-TLF2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.0 inch, 1600×900 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LM200WD3-TLF2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LM200WD3 (TL)(F2) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LM200WD3-TLF2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1600(RGB)×900 (HD+) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 91 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.09225×0.27675 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.27675×0.27675 mm (H×V) |
| Waga | 1.49/1.50Kgs (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 442.8×249.075 mm (H×V) |
| Bezel Area | 446.8×253.1 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 462.8×272 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 10.2 (Typ.) mm |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (4-M3) on left & right side |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LM200WD3-TLF2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 250 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 1.33 (Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LM200WD3-TLF2 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 12.8W (Typ.) |
LM200WD3-TLF2 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Right side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 2 strings |
| Kształt lampy | 2 strings |
| Lamp Life Time | 30K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 41.0±2.6V |
| Prąd lampy | 120/125mA (Typ./Max.) |
| Lampy Pobór mocy | 9.8/10.5W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs Pozycja | |
| Kierowca Board Lampa | No |
LM200WD3-TLF2 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 5.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 700/875mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 3.0/3.8W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs Pozycja | |
| Interfejs sygnału | LS Mtron - GT103-30S-HF15-E2500, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
