Przegląd
Specyfikacja
LM270WF1-TLA1

LM270WF1-TLA1 Podstawowe informacje
| panel model | LM270WF1-TLA1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LM270WF1-TLA1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LM270WF1 (TL)(A1) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LM270WF1-TLA1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 81 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.1038×0.3114 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.3114×0.3114 mm (H×V) |
| Waga | 4.22Kgs (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 597.888×336.312 mm (H×V) |
| Bezel Area | 602.0×340.4 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 630×368.2 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 37.2 (Typ.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LM270WF1-TLA1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| color Gamut | 92% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 1/4 (Typ.)(Tr/Td); 2 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 85/85/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 1.33 (Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LM270WF1-TLA1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 88.95W (Typ.) |
LM270WF1-TLA1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Direct light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 7 pcs |
| Kształt lampy | U shape |
| Lamp Life Time | 40K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 1900/1990/2250V (Min/Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 3.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 40/80KHz (Min./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 3000/3600V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lampy Pobór mocy | 47.3/83.6/93.1W (Min./Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LM270WF1-TLA1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 445/468mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 5.35/5.62W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - KDF71G-30S-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
