Genel bakış
Şartname
LM270WF1-TLA1

LM270WF1-TLA1 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LM270WF1-TLA1 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LM270WF1-TLA1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LM270WF1 (TL)(A1) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LM270WF1-TLA1 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 81 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.1038×0.3114 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.3114×0.3114 mm (H×V) |
| Ağırlık | 4.22Kgs (Typ.) |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 597.888×336.312 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 602.0×340.4 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 630×368.2 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 37.2 (Typ.) mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LM270WF1-TLA1 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Renk Gamı | 92% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 1/4 (Typ.)(Tr/Td); 2 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 85/85/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Beyaz Varyasyon | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LM270WF1-TLA1 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 88.95W (Typ.) |
LM270WF1-TLA1 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Direct light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 7 pcs |
| Lamba Şekli | U shape |
| Lamba Ömrü Süresi | 40K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 1900/1990/2250V (Min/Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 3.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Çalışma Frekansı | 40/80KHz (Min./Max.) |
| Lamba Başlatma Gerilimi | 3000/3600V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 47.3/83.6/93.1W (Min./Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LM270WF1-TLA1 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 12.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 445/468mA (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 5.35/5.62W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | HRS - KDF71G-30S-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
